Program minibaschet baieti

Programul minibaschet masculin luni dimineata AFARA


TERENUL  1
LUNI 08.07.2013    
8:00    CSS II CRAIOVA- ACS DAN DACIAN III BUC        21-15
9:00    LPS CSU III PITESTI - ACS EKO II SIGHET        9-28
10:00    CSU III PLOIESTI - BC OLIMPIC II BAIA MARE        9-14
11:00    CS CUZA SPORT II BRAILA -DAN DACAIN IV BUC    13-18
12:00    BC NITULESCU RM.VALCEA    -CSM SLAM II BUC     9-26
13:00    CS ADEP SATU MARE-ATTLIOS SF.GHEORGHE     10-33


TERENUL  2
LUNI 08.07.2013
8:00    CS MIANDRA I BUZAU-CS MAGIC SATU MARE            50-4
9:00    ACS EKO III SIGHET-STEAUA MAGIC II BUC                26-8
10:00    CSS I MEDIAS-CSS III CRAIOVA                        22-27
11:00    CS U-MOBITELCO V CLUJ-CN.STRAINU  II GAIESTI            31-8
12:00    BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT                26-12
13:00    ACS BALLER II BUC- BC STAR BUC                    16-41
ECHIPA   CS NATIONAL IASI     STA
ECHIPA   ACS MURESUL LUDUS     STA


TERENUL  3
LUNI 08.07.2013
8:00    CS PHOENIX II GALATI-CS MIANDRA II BUZAU     9-23
9:00    CS PHOENIX II C-TA-CS U-MOBITELCO III CLUJ     1-62
10:00     CS ADMAR COSTINESTI-SOLARIS PLOIESTI        32-11
11:00    ACS FLAME BUC-LPS CSU II PITESTI            6-13
12:00    CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS II TARGOVISTE    34-21
13:00    CNAV BUC-ACS NAGY MOZES TG.SEC.            5-32
ECHIPA  ACS CHAMPIONS BUC      STA         
ECHIPA    CSS BRASOVIA BRASOV   STA    
ECHIPA    CSS VIITORUL CLUJ           STA        
       
    
TERENUL 5
LUNI 08.07.2013        
8:00    CSS GHEORGHENI-BC GALACTICA BV             34-38
9:00    AXIOPOLIS CERNAVODA-BC MURES TG.MURES    46-23
10:00    CSB RAPTORS BUC-CS PHOENIX I GALATI        22-39
11:00    CSS UNIREA IASI-ACS EKO I SIGHET        19-31
12:00    CS 4SPORT I BUC-CSU CUADRIPOL II BV        19-36


TERENUL 6
LUNI 08.07.2013    
8:00    CS FOR YOU I CLUJ-ACS DAN DACIAN I BUC              24-61
9:00    CS U-MOBITELCO II CLUJ-CSU SIBIU            31-33
10:00    CS SEVLAR I PLOIESTI-CSS 4 LAGUNA II BUC        20-29
11:00    CSS 4 LAGUNA I BUC-ACS STEAUA MAGIC BUC    36-17
12:00    BC VALBON ARAD-CS PHOENIX I C-TA            24-28


TERENUL 7
LUNI 08.07.2013    
8:00    MP SPORT TIMISOARA-CS U-MOBITELCO I CLUJ              10-56    
9:00    CS GLADIUS TG.MURES-CSU CUADRIPOL I BV             20-46             
10:00    ACS COMETS BUC-LPS CSU I PITESTI                     18-32
11:00    CS DINAMO BUC-CS SIMON PITESTI                     26-27
12:00    DAN DACIAN II BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU        23-44


TERENUL 8
LUNI 08.07.2013
8:00    CS SEVLAR II PLOIESTI-BC OLIMPIC I BAIA MARE       14-41    
9:00    LPS SATU MARE-CS FOR YOU II CLUJ         45-14    
10:00    LABRADORS TG.MURES-CS 4SPORT II BUC           18-36
11:00    CSS SIBIU-CSS I CRAIOVA                    46-21
12:00    CN VAL.STRAINU I GAIESTI-BC SLAM I BUC           10-44


TERENUL 9
LUNI 08.07.2013    
8:00    CSU II PLOIESTI-CS OTOPENI                15-50
9:00    CS PREVENTIS IASI - CS CUZA SPORT I BRAILA    16-30
10:00    BC BEST ARAD - CSS II MEDIAS                44-30
11:00    CS FLY OC C-TA - CSS I TARGOVISTE             6-82
12:00    ACS BALLER I BUC - CSU I PLOIESTI             27-22


Programul minibaschet masculin luni dupa-amiaza AFARA


TERENUL 1
LUNI 08.07.2013   
16:00    ACS DAN DACIAN III BUC-LPS CSU III PITESTI        15-17
17:00    CN.STRAINU  II GAIESTI-CSU III PLOIESTI            1-41
18:00    ACS EKO II SIGHET-CS NATIONAL IASI                28-24
19:00    BC OLIMPIC II BAIA MARE-CS CUZA SPORT II BRAILA    38-19
20:00    BC STAR BUC-CS U-MOBITELCO IV CLUJ            11-54
ECHIPA    CSS II CRAIOVA        STA


TERENUL 2
LUNI 08.07.2013     
16:00    CS MAGIC SATU MARE-ACS EKO III SIGHET            15-35
17:00    CSS III CRAIOVA-    CS MIANDRA I BUZAU        28-29
18:00    STEAUA MAGIC II BUC-CSS I MEDIAS                7-69
19:00    ACS DAN DACAIN IV BUC-CS U-MOBITELCO V CLUJ    37-23
20:00    CSS VITORUL CLUJ-BC LIONS CRAIOVA                33-10
ECHIPA    CSM SLAM II BUC    STA


TERENUL 3
LUNI 08.07.2013   
16:00    CS MIANDRA II BUZAU-CS PHOENIX II C-TA            33-12
17:00    SOLARIS PLOIESTI-CS PHOENIX II GALATI            14-27
18:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ- CS ADMAR COSTINESTI    26-11
19:00    CS OTOPENI - BC NITULESCU RM.VALCEA            19-20
20:00    CS DUNAREA CALAFAT-ACS FLAME BUC            28-13
ECHIPA     LPS CSU II PITESTI    STA


TERENUL 4
LUNI 08.07.2013    
16:00    ACS NAGY MOZES TG.SEC.-CSS BRASOVIA BV    32-27
17:00    ATTLIOS SF.GHEORGHE-CNAV BUC            14-11
18:00    ACS MURESU LUDUS-CSU II PLOIESTI            34-14
ECHIPA    CS ADEP SATU MARE        STA
ECHIPA     CSS II TARGOVISTE    STA

TERENUL 5

LUNI 08.07.2013  
16:00    BC MURES TG.MURES-CSS GHEORGHENI            23-32
17:00    CS PHOENIX I GALATI-ACS AXIOPOLIS CERNAVODA    16-59
18:00    BC GALACTICA BV-CSB RAPTORS BUC                45-20
19:00    ACS EKO I SIGHET-CS 4SPORT I BUC                85-8
20:00    ACS STEAUA MAGIC BUC-CSS UNIREA IASI            16-47


TERENUL 6
LUNI 08.07.2013   
16:00    ACS DAN DACIAN I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ        63-12
17:00    CSS 4 LAGUNA II BUC-CS FOR YOU I CLUJ            47-24
18:00    CSU SIBIU-CS SEVLAR I PLOIESTI                    26-24
19:00    CSU CUADRIPOL II BV-CSS 4 LAGUNA I BUC            12-53
20:00    CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU-BC VALBON ARAD        52-25


TERENUL 7
LUNI 08.07.2013   
16:00    CSU CUADRIPOL I BV-CS DINAMO BUC            49-17
17:00    LPS CSU I PITESTI-CS GLADIUS TG.MURES            27-25
18:00    CS U-MOBITELCO I CLUJ-ACS DAN DACIAN II BUC        71-9
19:00    CS SIMON PITESTI-ACS COMETS BUC                17-12
20:00    CS PHOENIX I C-TA-MP SPORT TIMISOARA            18-13


TERENUL 8
LUNI 08.07.2013   
16:00    BC OLIMPIC I BAIA MARE- LABRADORS TG.MURES    43-33
17:00    CS FOR YOU II CLUJ- CS SEVLAR II PLOIESTI            20-22
18:00    CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE                24-22
19:00    BC SLAM I BUC- CSS SIBIU                        40-16
20:00    CSU I PLOIESTI- CN VAL.STRAINU I GAIESTI        22-9


TERENUL 9
LUNI 08.07.2013   
16:00    ACS CHAMPIONS BUC- ACS BALLER II BUC            38-8
17:00    CS CUZA SPORT I BRAILA- BC BEST ARAD            61-16
18:00    CSS I TARGOVISTE- CS PREVENTIS IASI                49-12
19:00    CSS II MEDIAS - CS FLY OC C-TA                    33-25
20:00    CSS I CRAIOVA- ACS BALLER I BUC                16-39


Programul minibaschet masculin MARTI  AFARA

TERENUL  1
MARTI  09.07.2013
8:00    CN.STRAINU  II GAIESTI-BC OLIMPIC II BAIA MARE    8-65
9:00    CS U-MOBITELCO V CLUJ-CS CUZA SPORT II BRAILA    15-43
10:00    BC NITULESCU RM.VALCEA-CSU II PLOIESTI`        35-12
11:00    CS NATIONAL IASI-LPS CSU III PITESTI                37-18
12:00    CSS II CRAIOVA-ACS EKO II SIGHET                8-34
ECHIPA     ACS DAN DACIAN III BUC    STA

PAUZA DE PRANZ
       
16:00    BC OLIMPIC II BAIA MARE-CS U-MOBITELCO V CLUJ    56-16
17:00    ACS DAN DACAIN IV BUC-CN.STRAINU  II GAIESTI        23-20
18:00    ACS DAN DACIAN III BUC-CS NATIONAL IASI        19-42
19:00    BC STAR BUC-CSS II TARGOVISTE                36-30
20:00    LPS CSU III PITESTI- CSS II CRAIOVA                26-1
ECHIPA  ACS EKO II SIGHET    STA



TERENUL  2
MARTI  09.07.2013    
8:00    CSU III PLOIESTI-ACS DAN DACAIN IV BUC        9-10
9:00    ACS FLAME BUC-CSS VITORUL CLUJ            2-41
10:00    CSS III CRAIOVA-CS MAGIC SATU MARE        44-57
11:00    CSS I MEDIAS-ACS EKO III SIGHET            27-39
12:00    CS MIANDRA I BUZAU-STEAUA MAGIC II BUC    21-8
ECHIPA   CS OTOPENI    STA

PAUZA DE PRANZ
       
16:00    CS CUZA SPORT II BRAILA-CSU III PLOIESTI            10-21
17:00    CS OTOPENI -CSM SLAM II BUC                25-20
18:00    CS MAGIC SATU MARE-CSS I MEDIAS            12-61
19:00    STEAUA MAGIC II BUC-CSS III CRAIOVA            10-21
20:00    ACS EKO III SIGHET-CS MIANDRA I BUZAU        14-31
ECHIPA    ACS FLAME BUC    STA



TERENUL  3
MARTI  09.07.2013    
8:00    CS DUNAREA CALAFAT-LPS CSU II PITESTI        19-13
9:00    CS U-MOBITELCO IV CLUJ-ACS BALLER II BUC        36-4
10:00    SOLARIS PLOIESTI-CS MIANDRA II BUZAU        10-15
11:00    CS ADMAR COSTINESTI-CS PHOENIX II C-TA        46-12
12:00    CS PHOENIX II GALATI-CS U-MOBITELCO III CLUJ    8-51
ECHIPA  BC LIONS CRAIOVA    STA
    
PAUZA DE PRANZ
    
16:00    LPS CSU II PITESTI-BC LIONS CRAIOVA            21-23
17:00    CSS VITORUL CLUJ-CS DUNAREA CALAFAT        37-11
18:00    CS MIANDRA II BUZAU- CS ADMAR COSTINESTI    28-40
19:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ-SOLARIS PLOIESTI        52-2
20:00    CS PHOENIX II C-TA-CS PHOENIX II GALATI        7-23
ECHIPA  CSU II PLOIESTI



TERENUL  4
MARTI  09.07.2013    
9:00    CSM SLAM II BUC-ACS MURESU LUDUS            39-16
10:00    ATTLIOS SF.GHEORGHE-ACS NAGY MOZES TG.SEC.    18-25
11:00    CS ADEP SATU MARE-CSS BRASOVIA BV        18-37
ECHIPA    CNAV BUC    STA        
ECHIPA    BC STAR BUC    STA

PAUZA DE PRANZ

17:00    ACS NAGY MOZES TG.SEC.-    CS ADEP SATU MARE        51-11
18:00    ACS MURESU LUDUS-BC NITULESCU RM.VALCEA        14-40
19:00    CSS BRASOVIA BV-CNAV BUC                    26-20
ECHIPA    ATTLIOS SF.GHEORGHE    STA
ECHIPA     ACS BALLER II BUC    STA


    
TERENUL 5
MARTI  09.07.2013        
8:00    ACS STEAUA MAGIC BUC-ACS EKO I SIGHET            20-53
9:00    CSS 4 LAGUNA I BUC-CS 4SPORT I BUC                53-7
10:00    CS PHOENIX I GALATI-BC MURES TG.MURES        22-19
11:00    CSB RAPTORS BUC-CSS GHEORGHENI                26-34
12:00    ACS AXIOPOLIS CERNAVODA-BC GALACTICA BV        34-12

PAUZA DE PRANZ
       
16:00    ACS EKO I SIGHET-CSS 4 LAGUNA I BUC            55-31
17:00    CSU CUADRIPOL II BV-ACS STEAUA MAGIC BUC        31-37
18:00    BC MURES TG.MURES-CSB RAPTORS BUC            14-10
19:00    BC GALACTICA BV-CS PHOENIX I GALATI            34-15
20:00    CSS GHEORGHENI-ACS AXIOPOLIS CERNAVODA        30-35



TERENUL 6
MARTI  09.07.2013    
8:00    CSS UNIREA IASI-CSU CUADRIPOL II BV            66-33
9:00    MP SPORT TIMISOARA-CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU    12-32
10:00    CSS 4 LAGUNA II BUC-ACS DAN DACIAN I BUC        8-48
11:00    CS SEVLAR I PLOIESTI-CS U-MOBITELCO II CLUJ        34-30
12:00    CS FOR YOU I CLUJ-CSU SIBIU                    18-22
       
PAUZA DE PRANZ

16:00    CS 4SPORT I BUC-CSS UNIREA IASI                13-70
17:00    ACS DAN DACIAN II BUC-MP SPORT TIMISOARA        26-16
18:00    ACS DAN DACIAN I BUC-CS SEVLAR I PLOIESTI        52-12
19:00    CSU SIBIU-CSS 4 LAGUNA II BUC                    17-35
20:00    CS U-MOBITELCO II CLUJ-CS FOR YOU I CLUJ        28-34



TERENUL 7
MARTI  09.07.2013    
8:00    BC VALBON ARAD-ACS DAN DACIAN II BUC            24-28
9:00    CS PHOENIX I C-TA-CS U-MOBITELCO I CLUJ            12-50
10:00    LPS CSU I PITESTI-CSU CUADRIPOL I BV            24-61
11:00    ACS COMETS BUC-CS DINAMO BUC                13-27
12:00    CS GLADIUS TG.MURES-CS SIMON PITESTI            27-18
       
PAUZA DE PRANZ

16:00    CS U-MOBITELCO I CLUJ-BC VALBON ARAD            49-17
17:00    CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU-CS PHOENIX I C-TA        20-26
18:00    CSU CUADRIPOL I BV-ACS COMETS BUC            53-5
19:00    CS SIMON PITESTI-LPS CSU I PITESTI                26-30
20:00    CS DINAMO BUC-CS GLADIUS TG.MURES            33-22



TERENUL 8
MARTI  09.07.2013    
8:00    CSU I PLOIESTI-BC SLAM I BUC                    11-62
9:00    CS FOR YOU II CLUJ-BC OLIMPIC I BAIA MARE        14-50
10:00    LPS SATU MARE-LABRADORS TG.MURES            42-21
11:00    CS SEVLAR II PLOIESTI-CS 4SPORT II BUC        5-39
12:00    CN VAL.STRAINU I GAIESTI-CSS I CRAIOVA            12-13
       
PAUZA DE PRANZ

16:00    BC SLAM I BUC-ACS BALLER I BUC                37-9
17:00    BC OLIMPIC I BAIA MARE-LPS SATU MARE            51-40
18:00    CS 4SPORT II BUC-CS FOR YOU II CLUJ                33-11
19:00    LABRADORS TG.MURES-CS SEVLAR II PLOIESTI        19-7
20:00    CSS SIBIU-CN VAL.STRAINU I GAIESTI                60-21



TERENUL 9
MARTI  09.07.2013        
8:00    CSS II TARGOVISTE-ACS CHAMPIONS BUC        48-30
9:00    ACS BALLER I BUC-CSS SIBIU                    12-30
10:00    CSS I TARGOVISTE-CS CUZA SPORT I BRAILA        28-26
11:00    CS FLY OC C-TA-BC BEST ARAD                    11-34
12:00    CS PREVENTIS IASI-CSS II MEDIAS                26-24

PAUZA DE PRANZ

16:00    ACS CHAMPIONS BUC-CS U-MOBITELCO IV CLUJ        16-61
17:00    CSS I CRAIOVA-CSU I PLOIESTI                    18-26
18:00    CS CUZA SPORT I BRAILA-CS FLY OC C-TA            48-14
19:00    CSS II MEDIAS-CSS I TARGOVISTE                18-54
20:00    BC BEST ARAD-CS PREVENTIS IASI                28-34

 Programul minibaschet masculin MIERCURI dimineata AFARA


TERENUL  1
MIERCURI  10.07.2013
8:00    ACS EKO II SIGHET-ACS DAN DACIAN III BUC        47-1
9:00    CSS II CRAIOVA-CS NATIONAL IASI                6-26
10:00    CSM SLAM II BUC-CSU II PLOIESTI                35-13
11:00    ACS DAN DACAIN IV BUC-BC OLIMPIC II BAIA MARE    7-22
12:00    CSU III PLOIESTI-CS U-MOBITELCO V CLUJ            33-12
ECHIP    LPS CSU III PITESTI    STA


TERENUL  2

MIERCURI  10.07.2013
8:00    STEAUA MAGIC II BUC-CS MAGIC SATU MARE        33-12   
9:00    CS MIANDRA I BUZAU-CSS I MEDIAS                29-27
10:00    CSS III CRAIOVA    -ACS EKO III SIGHET                25-16
11:00    CN.STRAINU  II GAIESTI-CS CUZA SPORT II BRAILA    10-34
12:00    CSS II TARGOVISTE-ACS BALLER II BUC                27-10
ECHIPA  CS DUNAREA CALAFAT    STA   


TERENUL  3
MIERCURI  10.07.2013
8:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ-CS MIANDRA II BUZAU        47-7
9:00    CS PHOENIX II GALATI-CS ADMAR COSTINESTI        14-40
10:00    SOLARIS PLOIESTI-CS PHOENIX II C-TA                27-13
11:00    CSS VITORUL CLUJ-LPS CSU II PITESTI                39-10
12:00    ACS FLAME BUC-BC LIONS CRAIOVA                8-18


TERENUL  4
MIERCURI  10.07.2013
9:00    CNAV BUC-CS ADEP SATU MARE                38-22
10:00    ATTLIOS SF.GHEORGHE-CSS BRASOVIA BV        17-21
11:00    CS OTOPENI -ACS MURESUL LUDUS            30-13
ECHIPA     ACS NAGY MOZES TG.SEC.        STA
ECHIPA     CS U-MOBITELCO IV CLUJ        STA
ECHIPA     BC NITULESCU RM.VALCEA        STA


TERENUL 5

MIERCURI  10.07.2013
8:00    BC GALACTICA BV-BC MURES TG.MURES            44-25
9:00    ACS AXIOPOLIS CERNAVODA-CSB RAPTORS BUC        43-18
10:00    CS PHOENIX I GALATI-CSS GHEORGHENI            29-36
11:00    CSU CUADRIPOL II BV-ACS EKO I SIGHET        26-99
12:00    CSS UNIREA IASI-CSS 4 LAGUNA I BUC                21-35


TERENUL 6
MIERCURI  10.07.2013
8:00    CSU SIBIU-ACS DAN DACIAN I BUC                18-43
9:00    CS FOR YOU I CLUJ-CS SEVLAR I PLOIESTI            8-36
10:00    CSS 4 LAGUNA II BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ        22-15
11:00    ACS STEAUA MAGIC BUC-CS 4SPORT I BUC            24-5
12:00    CS PHOENIX I C-TA-ACS DAN DACIAN II BUC            42-24


TERENUL 7
MIERCURI  10.07.2013
8:00    CS SIMON PITESTI-CSU CUADRIPOL I BV            22-45
9:00    CS GLADIUS TG.MURES-ACS COMETS BUC            26-16
10:00    LPS CSU I PITESTI-CS DINAMO BUC                13-27
11:00    CN.T.VLADIMIRESCU TG. JIU-CS U-MOBITELCO I CLUJ    30-55
12:00    MP SPORT TIMISOARA-BC VALBON ARAD            19-20


TERENUL 8
MIERCURI  10.07.2013
8:00    CSS I CRAIOVA-BC SLAM I BUC                    16-46
9:00    CS SEVLAR II PLOIESTI-LPS SATU MARE            23-55
10:00    CS FOR YOU II CLUJ-LABRADORS TG.MURES        22-35
11:00    CS 4SPORT II BUC-BC OLIMPIC I BAIA MARE         33-27
12:00    CN VAL.STRAINU I GAIESTI-ACS BALLER I BUC        4-73


TERENUL 9
MIERCURI  10.07.2013
8:00    CSS II MEDIAS-CS CUZA SPORT I BRAILA            33-58
9:00  -  CS PREVENTIS IASI-CS FLY OC C-TA                36-14
10:00    CSS I TARGOVISTE-BC BEST ARAD                61-12
11:00    CSU I PLOIESTI-CSS SIBIU                        45-58
12:00    BC STAR BUC-ACS CHAMPIONS BUC

 

Programul minibaschet masculin JOI dimineata AFARA

TERENUL  1
JOI 11.07.2013
8:00    CSS VIITORUL CLUJ – CS CUZA SPORT II BRAILA  69-8
9:0  0    CSS III CRAIOVA  -  CSS II TARGOVISTE  40-26
10:00    BC STAR BUC  -  CSS I MEDIAS  27-52
11:00    CS NATIONAL IASI – BC NITULESCU RM.VALCEA  30-29
12:00    CSS BRASOVIA BV – CS MIANDRA II BUZAU  35-21


TERENUL  2
JOI 11.07.2013
8:00    CS OTOPENI – LPS CSU III PITESTI  24-14
9:00    BC OLIMPIC II BAIA MARE- LPS CSU II PITESTI  36-18
10:00    NAGY MOZES TG.SEC – CS PHOENIX II GALATI  47-4
11:00    CS ADMAR  COSTINESTI  - ATTILOS SF.GHEORGHE  13-21
12:00    ACS EKO II SIGHET – ACS MURESUL LUDUS  28-14


TERENUL  3

JOI 11.07.2013
8:00    CS MAGIC SATU MARE -  CS PHOENIX II C-TA  22-16
9:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ-CNAV BUC  40-9
10:00    CSM SLAM II BUC-CSS II CRAIOVA  44-6
11:00    BC LIONS CRAIOVA  - CSU III PLOIESTI  24-23
12:00    CS U-MOBITELCO V CLUJ -  ACS BALLER II BUC  13-17


TERENUL  4
JOI 11.07.2013
8:00    CSU II PLOIESTI – CN V.STRAINU II GAESTI  28-7
9:00    CS U-MOBITELCO IV CLUJ – ACS EKO III SIGHET  35-23
10:00    ACS DAN DACIAN IV BUC – CS DUNAREA CALAFAT  10-11
11:00    ACS STEAUA MAGIC  II BUC – ACS FLAME ILFOV  28-13
12:00    SOLARIS PLOIESTI – CS ADEP SATU MARE  25-15
ECHIPA   ACS DAN DACIAN III BUC  STA
   

TERENUL 5
JOI 11.07.2013
8:00    CS U-MOBITELCO II CLUJ – CS SIMON PITESTI  41-20
9:00    CS FOR YOU II CLUJ - CSS II MEDIAS  23-39
10:00    CSM SLAM I BUC – CS PHOENIX I GLALATI  80-15
11:00    CS PHOENIX I C-TA – CSS UNIREA IASI   15-33
12:00    CSS 4 LAGUNA  I BUC – CN T. VLADIMIRESCU TG.JIU  27-25


TERENUL 6
JOI 11.07.2013
8:00    CS U-MOBITELCO I CLUJ - STEAUA MAGIC I BUC 43-21
9:00    ACS EKO I SIGHET  - ACS DAN DACIAN II BUC  51-15
10:00    BC OLIMPIC I BM    LPS CSU I PITESTI  47-25
11:00    CSS 4 LAGUNA II BUC – CS PREVENTIS IASI  37-12
12:00    CS CUZA SPORT I BRAILA – CSU SIBIU  25-24
   

TERENUL 7

JOI 11.07.2013
8:00    BC VLABON ARAD - CN. V. STRAINU I GAESTI  31-12
9:00    CSB RAPTORS BUC – CSU CUADRIPOL II BV  29-46
10:00    BC MURES TG.MURES – CS 4SPORT I BUC  17-10
11:00    BC GALACTICA BV - ACS BALLER I BUC  25-20
12:00    CS AXIOPOLIS CERNAVODA - CSU I PLOESTI  27-18


TERENUL 8
JOI 11.07.2013
8:00    CSU CUADRIPOL I BV – LABRADORS TG.MURES  76-15
9:00    ACS DAN DACIAN I BUC – BC BEST ARAD  49-15
10:00    CSS I TARGOVISTE  -CS SEVLAR I PLOIESTI  41-36
11:00    CS 4SPORT II BUC  -  BC GLADIUS TG.MURES  44-22
12:00    CSS 6 DINAMO  BUC – LPS SATU MARE  26-33


TERENUL 9
JOI 11.07.2013
8:00    CS SEVLAR II PLOIESTI-CS FLY OC C-TA  15-22
9:00    CS FOR YOU I CLUJ-ACS COMETS BUC  49-25
10:00    CSS SIBIU – CSS GHEORGHENI  48-29
11:00    MP SPORT TIMISOARA – CSS I CRAIOVA
12:00    CS MIANDRA I BUZAU - ACS CHAMPIONS BUC

 

Program minibaschet masculin JOI dupa-amiaza AFARA


TERENUL  1
JOI 11.07.2013
16:00    CN.V.STRAINU II GAESTI – CS MAGIC SATU MARE                11-29
17:00    CS CUZA SPORT II BRAILA-ACS DAN DACIAN IV BUC            15-24
18:00    ACS FLAME ILFOV – SOLARIS PLOIESTI                    17-16
19:00    CSS VIITORUL CLUJ-CS DUNAREA CALAFAT                    49-12
20:00    ACS MURESUL LUDUS-LPS CSU III PITESTI                    27-22
ECHIPA  CS PHOENIX II C-TA  STA


TERENUL  2
JOI 11.07.2013
16:00    ACS DAN DACIAN III BUC - CSU II PLOIESTI                    17-15
17:00    LPS CSU II PITESTI - CSU III PLOIESTI                        9-23
18:00    ACS BALLER II BUC – STEAUA MAGIC II BUC                    12-20
19:00    ACS EKO II SIGHET - CS OTOPENI                        29-23
20:00    CS MIANDRA I BUZAU - CSS I MEDIAS                    26-32


TERENUL  3
JOI 11.07.2013
16:00    ACS EKO III SIGHET-CSS II TARGOVISTE                    27-18
17:00    NAGY MOZES TG.SECUIESC - ATTILOS SF.GHEORGHE            9-18   
18:00    CS ADEP SATU MARE -  CS U-MOBITELCO V CLUJ                28-26
19:00    CS PHOENIX II GALATI- CS ADMAR COSTINESTI                4-18
20:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ- CSS BRASOVIA BV                41-13


TERENUL  4
JOI 11.07.2013
16:00    CS U-MOBITELCO IV CLUJ-CSS III CRAIOVA                    45-38
17:00    CSM SLAM II BUC-CS NATIONAL IASI                        33-26
18:00    CSS II CRAIOVA - BC NITULESCU RM.VALCEA                4-26
19:00    BC OLIMPIC II BAIA MARE - BC LIONS CRAIOVA                24-16
20:00    CNAV BUC-CS MIANDRA II BUZAU                        30-33


TERENUL 5
JOI 11.07.2013
16:00    CS SIMON  PITESTI-BC MURES TG.MURES                    34-26
17:00    CS 4SPORT I BUC-CS U-MOBITELCO II CLUJ                    3-41
18:00    CS PHOENIX I GALATI-ACS BALLER I BUC                    14-40
19:00    CSU CUADRIPOL II BV-CS FOR YOU I CLUJ                    16-55
20:00    CSU I PLOIESTI - CSS GHEROGHENI                        43-27


TERENUL 6
JOI 11.07.2013
16:00    LABRADORS TG.MURES - LPS CSU I PITESTI                    22-33
17:00    CSU CUADRIPOL I BV - BC OLIMPIC I BAIA MARE                65-20
18:00    CSS I TARGOVISTE-CSS 4 LAGUNA II BUC                    27-39
19:00    ACS DAN DACIAN I BUC-CUZA SPORT I BRAILA                58-16
20:00    CS U-MOBITELCO I CLUJ - CSS 4 LAGUNA I BUC                37-22


TERENUL 7
JOI 11.07.2013
16:00    CS FLY OC C-TA-MP SPORT TIMISOARA                    18-37
17:00    CSS I CRAIOVA-CS SEVLAR II PLOIESTI                    27-9
18:00    ACS DAN DACIAN II BUC-CS PHOENIX I C-TA                    14-25
19:00    BC GLADIUS TG.MURES  - CSS 6 DINAMO BUC                22-35
20:00    STEAUA MAGIC I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU            38-56


TERENUL 8
JOI 11.07.2013
16:00    ACS COMETS BUC-CSB RAPTORS BUC                    23-24
17:00    CSM SLAM I BUC- BC GALACTICA BV                        58-18
18:00    ACS EKO I SIGHET- CSS UNIREA IASI                        40-24
19:00    AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS SIBIU                        37-45
20:00    CS 4SPORT II BUC- LPS SATU MARE                        35-43

TERENUL 9
JOI 11.07.2013
16:00    CSS II MEDIAS-BC VALBON ARAD                        28-33
17:00    CN .V. STRAINU I GAESTI-CS FOR YOU II CLUJ                32-41
18:00    CS SEVLAR I PLOIESTI-CS PREVENTIS IASI                    39-15
19:00    ACS CHAMPIONS  BUC - BC  STAR BUC                    37-38
20:00    BC BEST ARAD  - CSU SIBIU                            13-33

 

Programul minibaschet masculin VINERI  dimineata AFARA

TERENUL  1
VINERI 12.07.2013
8:00    CS ADEP SATU MARE – ACS BALLER II BUC            19-20
9:00    SOLARIS PLOIESTI – ACS STEAUA MAGIC II BUC        8-16
10:00    CS MAGIC  SATU MARE – CSU II PLOESTI            19-22
11:00    CSU III PLOIESTI -DAN DACIAN IV BUC            19-10
12:00    ACS EKO II SIGHET-CSM SLAM II BUC            23-20


TERENUL  2
VINERI 12.07.2013
8:00    CS PHOENIX II C-TA – DAN DACIAN III BUC            11-30
9:00    CS U-MOBITELCO V CLUJ – ACS FLAME ILFOV        20-25
10:00    CS MIANDRA II BUZAU-CS ADMAR COSTINESTI        14-31
11:00    BC LIONS CRAIOVA-CS DUNAREA CALAFAT            17-14   
12:00    CNAV BUC -CS PHOENIX II GALATI            21-23   

TERENUL  3
VINERI 12.07.2013
8:00    LPS CSU II PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA            24-26
9:00    CS OTOPENI-CS NATIONAL IASI                    33-24
10:00    CSS I MEDIAS-CS U-MOBITELCO IV CLUJ            22-21   
11:00    ACS MURESUL LUDUS-BC NITULESCU RM.VALCEA    11-28
12:00    CS U-MOBITELCO III CLUJ-ATTILOS SF.GHEORGHE    31-9       

TERENUL  4
VINERI 12.07.2013
8:00    CS MIANDRA I BUZAU-CSS III CRAIOVA            35-28
9:00    LPS CSU III PITESTI-CSS II CRAIOVA                44-14
10:00    BC STAR BUC-ACS EKO III SIGHET                24-26   
11:00    CSS BRASOVIA BV-ACS NAGY MOZES TG.SEC.        22-30   
12:00    BC OLIMPIC II BAIA MARE-CSS VIITORUL CLUJ        14-40   
ECHIPA  CN.V.STREINU II GAESTI       STA
   
TERENUL 5
VINERI 12.07.2013
8:00    BC MURES TG.MURES-CS U-MOBITELCO II CLUJ        11-52
9:00    CS SIMON  PITESTI-CS 4SPORT I BUC                44-9
10:00    CS FLY OC C-TA-CSS I CRAIOVA                    14-21
11:00    CSS GHEORGHENI- CS PHOENIX I GALATI            35-40
12:00    CSU SIBIU - CS SEVALR I PLOIESTI                    32-31

TERENUL 6
VINERI 12.07.2013
8:00    CUZA SPORT I BRAILA -CSS I TARGOVISTE        37-49
9:00    CSS SIBIU- CSM SLAM I BUC                    22-35
10:00    ACS DAN DACIAN I BUC-CSS 4 LAGUNA II BUC        46-25   
11:00    CSU CUADRIPOL I BV -LPS SATU MARE            66-30
12:00    ACS EKO I SIGHET-CS U-MOBITELCO I CLUJ        30-31
   
TERENUL 7
VINERI 12.07.2013
8:00    BC VALBON ARAD-CS FOR YOU II CLUJ                40-20
9:00    CSB RAPTORS BUC-CS FOR YOU I CLUJ                13-61   
10:00    CSS II MEDIAS- CN .V. STRAINU I GAESTI            29-16   
11:00    BC OLIMPIC I BAIA MARE    CS 4SPORT II BUC        26-23
12:00    CSU PLOIESTI-ACS BALLER I BUC                    13-22

TERENUL 8
VINERI 12.07.2013
8:00    ACS DAN DACIAN II BUC-STEAUA MAGIC I BUC        17-37   
9:00    BC BEST ARAD -    CS PREVENTIS IASI                23-25
10:00    LPS CSU I PITESTI - CSS 6 DINAMO BUC            24-28   
11:00    LABRADORS TG.MURES - BC GLADIUS TG.MURES        20-29
12:00    CSS UNIREA IASI-CSS 4 LAGUNA I BUC                31-36

TERENUL 9
VINERI 12.07.2013
8:00    ACS COMETS BUC-CSU CUADRIPOL II BV            26-23   
9:00    MP SPORT TIMISOARA-CS SEVLAR II PLOIESTI        34-21
10:00    CS PHOENIX  I C-TA  - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU    29-33
11:00    AXIOPOLIS CERNAVODA-BC GALACTICA BV            49-20   
12:00    ACS CHAMPIONS BUC-CSS II TARGOVISTE            32-27

Programul minibaschet masculin  VINERI  dupa-amiaza  AFARA


TERENUL  1
VINERI  12.07.2013
16:00    ACS BALLER II BUC – SOLARIS PLOIESTI   
17:00    ACS FLAME ILFOV  - ADEP SATU MARE
18:00    ACS MURESUL LUDUS-DAN DACIAN IV BUC   
19:00    CSS III CRAIOVA - CSS BRASOVIA BV   
20:00    CS U-MOBITELCO IV CLUJ - ATTILOS SF.GHEORGHE   
ECHIPA  CSU II PLOIESTI       STA

TERENUL  2
VINERI  12.07.2013
16:00    CSS II CRAIOVA- LPS CSU II PITESTI
17:00    DAN DACIAN III BUC – MAGIC SATU MARE   
18:00    CS NATIONAL IASI-CS DUNAREA CALAFAT   
19:00    BC STAR BUC-CS MIANDRA II BUZAU   
20:00    CS OTOPENI-BC LIONS CRAIOVA   

TERENUL  3
VINERI  12.07.2013
16:00    STEAUA MAGIC II BUC – CS U-MOBITELCO V CLUJ   
17:00    CS MIANDRA I BUZAU-ACS NAGY MOZES TG.SEC.       
18:00    BC NITULESCU RM.VALCEA-CSU III PLOIESTI   
19:00    ACS EKO II SIGHET- CSS VIITORUL CLUJ   
20:00    CSS I MEDIAS - CS U-MOBITELCO III CLUJ
   
TERENUL  4
VINERI  12.07.2013
16:00    CN.V.STREINU II GAIESTI – CS PHOENIX II C-TA   
17:00    LPS CSU III PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA
18:00    ACS EKO III SIGHET-CS ADMAR COSTINESTI       
19:00    CSS II TARGOVISTE - CNAV BUC   
20:00    CSM SLAM II BUC - BC OLIMPIC II BAIA MARE   

TERENUL 5
VINERI  12.07.2013
16:00    CS FOR YOU I CLUJ-CSS I CRAIOVA   
17:00    CS U-MOBITELCO II CLUJ-BC VALBON ARAD   
18:00    CSS I TARGOVISTE - BC OLIMPIC I BAIA MARE   
19:00    CSS GHEORGHENI - ACS DAN DACIAN II BUC   
20:00    CS SEVALR I PLOIESTI - LPS CSU I PITESTI   

TERENUL 6
VINERI  12.07.2013
16:00    CSS 4 LAGUNA II BUC - LPS SATU MARE   
17:00    BC BEST ARAD - LABRADORS TG.MURES   
18:00    ACS DAN DACIAN I BUC - CSU CUADRIPOL I BV   
19:00    CSM SLAM I BUC - CS U-MOBITELCO I CLUJ   
20:00    CSS SIBIU - ACS EKO I SIGHET   


TERENUL 7

VINERI  12.07.2013
16:00    CSB RAPTORS BUC - CS SEVLAR II PLOIESTI   
17:00    CSU CUADRIPOL II BV -MP SPORT TIMISOARA   
18:00    CSU PLOIESTI - CS PHOENIX  I C-TA   
19:00    ACS BALLER I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU   
20:00    BC GALACTICA BV - CSS UNIREA IASI   

TERENUL 8
VINERI  12.07.2013
16:00    CS 4SPORT I BUC- CN .V. STRAINU I GAESTI   
17:00    BC MURES TG.MURES - CS FOR YOU II CLUJ   
18:00    CS PHOENIX I GALATI - STEAUA MAGIC I BUC   
19:00    CS PREVENTIS IASI - BC GLADIUS TG.MURES   
20:00    CSU SIBIU-CSS 6 DINAMO BUC   

TERENUL 9
VINERI  12.07.2013
16:00    ACS COMETS BUC- CS FLY OC C-TA   
17:00    CS SIMON PITESTI-CSS II MEDIAS   
18:00    CUZA SPORT I BRAILA - CS 4SPORT II BUC   
19:00    ACS CHAMPIONS BUC - CS PHOENIX II GALATI   
20:00    AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS 4 LAGUNA I BUC   


Programul minibaschet masculin  VINERI  dupa-amiaza  IN CAZ DE PLOAIE

TERENUL  1
VINERI  12.07.2013
15:30    ACS BALLER II BUC – SOLARIS PLOIESTI   
16:30    ACS FLAME ILFOV  - ADEP SATU MARE
17:30    ACS MURESUL LUDUS-DAN DACIAN IV BUC   
18:30    CSS III CRAIOVA - CSS BRASOVIA BV   
19:30    CS U-MOBITELCO IV CLUJ - ATTILOS SF. GHEORGHE
20:30    LPS CSU III PITESTI-CUZA SPORT II BRAILA   
ECHIPA  CSU II PLOIESTI       STA

TERENUL  2
VINERI  12.07.2013
15:30    CSS II CRAIOVA- LPS CSU II PITESTI
16:30    DAN DACIAN III BUC – MAGIC SATU MARE   
17:30    CS NATIONAL IASI-CS DUNAREA CALAFAT       
18:30    BC STAR BUC-CS MIANDRA II BUZAU   
19:30    CS OTOPENI-BC LIONS CRAIOVA   
20:30    ACS EKO III SIGHET-CS ADMAR COSTINESTI           

TERENUL  3
VINERI  12.07.2013
15:30    STEAUA MAGIC II BUC – CS U-MOBITELCO V CLUJ   
16:30    CS MIANDRA I BUZAU-ACS NAGY MOZES TG.SEC.
17:30    BC NITULESCU RM.VALCEA-CSU III PLOIESTI           
18:30     ACS ECO II SIGHET - CSS VIITORUL CLUJ
19:30   CSS I MEDIAS - CS U-MOBITELCO CLUJ
20:30    CN.V.STREINU II GAIESTI – CS PHOENIX II C-TA   
       
TERENUL 5
VINERI  12.07.2013
15:30    CS FOR YOU I CLUJ-CSS I CRAIOVA   
16:30    CS U-MOBITELCO II CLUJ-BC VALBON ARAD   
17:30    CSS I TARGOVISTE - BC OLIMPIC I BAIA MARE   
18:30    CSS GHEORGHENI - ACS DAN DACIAN II BUC   
19:30    CS SEVALR I PLOIESTI - LPS CSU I PITESTI
20:30     CCS II TARGOVISTE - CNAV BUC.
           
TERENUL 6
VINERI  12.07.2013
16:00    CSS 4 LAGUNA II BUC - LPS SATU MARE   
17:00    BC BEST ARAD - LABRADORS TG.MURES   
18:00    ACS DAN DACIAN I BUC - CSU CUADRIPOL I BV   
19:00    CSM SLAM I BUC - CS U-MOBITELCO I CLUJ   
20:00    CSS SIBIU - ACS EKO I SIGHET           

TERENUL 7
VINERI  12.07.2013
15:30    CSB RAPTORS BUC - CS SEVLAR II PLOIESTI   
16:30    CSU CUADRIPOL II BV -MP SPORT TIMISOARA   
17:30    CSU PLOIESTI - CS PHOENIX  I C-TA   
18:30    ACS BALLER I BUC - CN.T.VLADIMIRESCU TG.JIU   
19:30    CS GALACTICA BRASOV - CCS UNIREA IASI  
20:30    CSM SLAM II BUC. - BC OLIMPIC II BAIA MARE

TERENUL 8
VINERI  12.07.2013
16:00    CS 4SPORT I BUC- CN .V. STRAINU I GAESTI   
17:00    BC MURES TG.MURES - CS FOR YOU II CLUJ   
18:00    CS PHOENIX I GALATI -STEAUA MAGIC I BUC   
19:00    CS PREVENTIS IASI - BC GLADIUS TG.MURES   
20:00    CSU SIBIU-CSS 6 DINAMO BUC   

TERENUL 9
VINERI  12.07.2013
16:00    ACS COMETS BUC- CS FLY OC C-TA   
17:00    CS SIMON PITESTI-CSS II MEDIAS   
18:00    CUZA SPORT I BRAILA - CS 4SPORT II BUC   
19:00    ACS CHAMPIONS BUC - CS PHOENIX II GALATI   
20:00    AXIOPOLIS CERNAVODA - CSS 4 LAGUNA I BUC